Сьогодні в нашому закладі відбулося засідання педагогічної ради, яке відкрив директор Сергій Петрович Романчук. Він наголосив на важливості постійного вдосконалення освітнього процесу та підвищення його якості.
Під час засідання розглянуто низку важливих питань:
✅ Виконання рішень попередньої педагогічної ради.
✅ Шляхи підвищення якості знань та подолання відставання учнів у навчанні (доповідач: Думанський В.В., заступник директора з НВР).
✅ Аналіз кращих освітніх практик, впроваджуваних ІПП ліцею (доповідачі голови методичних комісій: Кобилянська К.А., Боровик Н.В., Одукалець О.В., Дзера Н.А., викладач Земляк М.В.).
✅ Підсумки атестації ІПП ліцею (доповідачка: Байзан О.М., методистка ліцею)
✅ Діяльність інформаційно-ресурсного центру бібліотеки у формуванні інформаційно-комунікаційної компетентності здобувачів освіти. (доповідачка: Кулакова Л.І., бібліотекарка)
Сергій Петрович зазначив, що ефективна робота педагогічного колективу — це не лише виконання планових завдань, а й постійне професійне зростання, вдосконалення підходів до навчання та турбота про кожного учня, особливо про тих, хто потребує додаткової підтримки.
Засідання пройшло у конструктивному діалозі, а всі питання були детально обговорені. Педагогічний колектив продовжує працювати над підвищенням якості освіти та створенням комфортного освітнього середовища для кожного здобувача освіти.

Від admin

Translate »