ІПП ліцею

Список інженерно-педагогічних працівників ліцею станом на 01.09.2022р.

№ п/п П.І.П.   Посада
1 Ткачук Леонід Іванович   Викладач фізичної культури
2 Козютинський Микола Володимирович    майстер в/н
3 Самбор Олександр Федорович   майстер в/н
4 Дятло Михайло Васильович   майстер в/н
5 Наліжитий Олександр Олександрович   майстер в/н
6 Здоровик Володимир Павлович   майстер в/н
7 Кухар Анатолій Миколайович   Інструктор з практичного водіння автомобіля
8 Стьопкін Андрій Олександрович   майстер в/н 0,5 електрогазозварник
9 Боровик Наталія Вікорівна   Викладач спец.дисциплін
10 Одукалець Володимир Михайлович   майстер в/н
11 Гут Людмила Василівна   майстер в/н
12 Ткачук Галина Євгенівна   майстер в/н
13 Самбор Надія Антонівна   майстер в/н
14 Одукалець Оксана Володимирівна   майстер в/н
15 Козак Ніна Марківна   майстер в/н
16 Осика Анатолій Михайлович   майстер в/н
17 Джура Олег Михайлович   майстер в/н
18 Труш Іванна Іванівна   Викладач спец.дисциплін
19 Цапок Світлана Федорівна   майстер в/н
20 Загродська Валентина Петрівна   майстер в/н
21 Кобилянська Катерина Анатолівна   майстер в/н
22 Водяна Неля Володимирівна   майстер в/н
23 Загродський Анатолій Володимирович   майстер в/н
24 Кутнюк Михайло Степанович   майстер в/н
25 Кулаков Олексій Михайлович   Керівник фізичного виховання
26 Атаманюк Олександр Володимирович   майстер в/н
27 Кучерявий Олександр Іванович   майстер в/н
28 Повх Людмила Михайлівна   Викладач з/о
29 Нестерук Ніна Яківна   Викладач з/о
30 Медвідь Галина Семенівна   Викладач з/о
31 Волос Надія Григорівна   Викладач з/о
32 Дзера Наталія Анатолівна   Викладач з/о
33 Земляк Наталія Іванівна   Викладач з/о
34 Земляк Микола Володимирович   Викладач спец.дисциплін
35 Валентюк Неля Петрівна   Викладач з/о
36 Пака Віталій Анатолійович   Викладач з/о
37 Грохольський Валерій Григорович   Викладач з/о
38 Повх Олег Григорович   Викладач спец.дисциплін
39 Щуцька Ольга Володимирівна   Викладач спец.дисциплін
40 Косовський Віктор Станіславович   Викладач спец.дисциплін
41 Хорошун Володимир Васильович   Викладач спец.дисциплін
42 Гут Іван Дмитрович   Викладач спец.дисциплін
43 Одукалець Володимир Михайлович   Інструктор з практичного водіння автомобіля
44 Здоровик Світлана Василівна   Вихователь
45 Здоровик Микола Григорович   Керівник гуртка
46 Романюк Мірія Юріївна   Практичний психолог
47 Кулакова Людмила Іванівна   Кер.гуртка
48 Бахорчук Валентина Іванівна   Соціальний педагог
49 Марцинишен Дмитро Анатолійович   Викладач з/о
50      
51      
52      
53      
54      
55      

Інформація про ІПП