Розклад уроків

                                                                                               

                                                      Розклад уроків у групі № 11

 

Професія: Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

                       Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2;

                     Водій автотранспортних засобів, категорія С                                                                 з 01.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
2 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
3 Інформатика 11 Дзера Н. А.
4 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
5-6 Математика 16 Медвідь Г. С.
7 Українська мова 9 Байзан О.М.
Вівторок 1 Природничі науки 7 Пака В.А.
2 Фізична культура Ткачук Л. І.
3 Технічне креслення 7 Пака В.А.
4-5 Природничі науки 7 Пака В.А.
6 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д.А.
7 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
Середа 1 Фізична культура Ткачук Л.І.
2 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
3-4 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
5 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
6-7 Українська  література 9 Байзан О.М.
8 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
Четвер 1 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
2 Природничі науки 7 Пака В.А.
3 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
4 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
5 Фізична культура Ткачук Л. І.
6 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
7 Інформатика 11 Дзера Н. А.
П’ятниця 1 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
2 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
3 Природничі науки 7 Пака В.А.
4 Українська  література 9 Байзан О.М.
5 Основи електротехніки  і матеріалозбереження 12 Волос Н.Г.
6 Українська мова 9 Байзан О.М.
7 Охорона праці 19 Боровик В.Г.

 

 

                     

                        

 

                                            Розклад уроків у групі № 12

 

професія: Електрозварник ручного зварювання;

           Коваль ручного кування;                                          

Водій автотранспортних засобів, категорія С

з 01. 09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
2 Основи матеріалознавства 6 Повх О.Г.
3 Математика 13 Повх Л.М.
4 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
5-6 Основи спецтехнології 6 Повх О.Г.
7 Інформатика 11 Дзера Н.А.
Вівторок 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5-6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Середа 1 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н.В.
2 Основи спецтехнології 6 Повх О.Г.
3 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
4 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
5 Українська  література 9 Байзан О.М.
6 Основи електротехніки і промислової електроніки 12 Волос Н,Г.
7 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
Четвер 1 Природничі науки 7 Пака В.А.
2 Фізична культура Ткачук Л. І.
3 Технічне креслення 7 Пака В.А.
4 Інформатика 11 Дзера Н.А.
5 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
6 Природничі науки 7 Пака В.А.
7 Фізична культура Ткачук Л. І.
П’ятниця 1 Математика 13 Повх Л.М.
2 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
3 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
4 Природничі науки 7 Пака В.А.
5 Українська  література 9 Байзан О.М.
6 Фізична культура Ткачук Л. І.
7 Українська  мова 9 Байзан О.М.

 

           

        

                                                         Розклад уроків у групі № 15

професія: Кухар; Кондитер

з 01.09. 2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Українська  мова 3 Земляк Н. І.
2 Математика 13 Повх Л.М.
3 Інформатика         18 Боровик Н.В.
4 Фізична культура Кулаков О. М.
5 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
6 Українська  література 3 Земляк Н. І.
7 Захист України (МСП) 19 Боровик В.Г.
Вівторок 1 Фізична культура Кулаков О.М.
2 Природничі науки 7 Пака В.А.
3 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д.А.
4-5 Математика 13 Повх Л.М.
6 Українська  мова 3 Земляк Н. І.
7 Природничі науки 7 Пака В.А.
Середа 1 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
2 Основи санітарії, гігієни, фізіології 17 Труш І.І.
3 Основи енергозбереження         12 Волос Н.Г.
    4 Українська  література 3 Земляк Н. І.
    5 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д.А.
    6 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
7 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
Четвер 1 Охорона праці 19 Боровик В. Г.
2-3 Основи санітарії, гігієни, фізіології 17 Труш І.І.
4 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
5 Природничі науки 7 Пака В.А.
6 Українська  мова 3 Земляк Н. І.
7 Інформатика         18 Боровик Н.В.
8 Природничі науки 7 Пака В.А.
П’ятниця 1 Охорона праці 17 Боровик В.Г.
2 Фізична культура Кулаков О. М.
3 Інформатика         18 Боровик Н.В.
4 Захист України (МСП) 19 Боровик В.Г.
5 Основи санітарії, гігієни, фізіології 17 Труш І.І.
6 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
7 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.

 

 

          

                                                        Розклад уроків у групі № 22

Професія: Електрозварник ручного зварювання;

    Коваль ручного кування;

                Водій автотранспортних засобів, категорія С

з  01.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
2 Історія України 14 Нестерук Н. Я.
3 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
4 Інформатика 11 Дзера Н.А.
5 Технології 18 Боровик Н.В.
6 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
7 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
Вівторок 1-2 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
3 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
4 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
5 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
6 Українська література 8 Валентюк Н. П.
7 Математика 16 Медвідь Г.С.
Середа 1 Всесвітня історія 15 Марцинишен Д.М.
2-3 Виробниче навчання
4-5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Четвер 1-2 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
3 Фізична культура Ткачук Л. І.
4-5 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
6 Фізична культура Ткачук Л. І.
7 Математика 16 Медвідь Г.С.
8 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
П’ятниця 1-2 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.  Г.
3 Українська література 8 Валентюк Н. П.
4 Українська мова 8 Валентюк Н. П.
5 ЕРЗ-3-1 6 Повх О.Г.
6 Зарубіжна література 8 Бахорчук В.І.
7 Фізична культура Ткачук Л. І.

 

     

           

 

         

 

Розклад уроків у групі № 2  

Професія: Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія  А1, А2, В1;

 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

Водій автотранспортних засобів, категорія С;

Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування

 

з 01.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Технічне креслення 7 Пака В.А.
    2 Будова та експлуатація вантажного автомобіля 2 Гут І.Д.
    3-4 ПДР 5 Пака В.А.
    5 ПДР 5 Пака В.А.
    6 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н.В.
    7 ПДР 5 Пака В.А.
    8 С/г машини 10 Земляк М.В.
Вівторок 1-2 Організація і технологія механізованих робіт 2 Гут І.Д.
3 Основи агрономії 1 Хорошун В.В.
4-5 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
   6 Технічне креслення 7 Пака В.А.
   7 Будова та експлуатація вантажного автомобіля 2 Гут І.Д.
Середа 1-2 Основи агрономії 1 Хорошун В.В.
3 Трактори 1 Хорошун В.В.
4 Організація і технологія механізованих робіт 2 Гут І.Д.
5 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
6 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д,М.
7 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
Четвер 1 Основи агрономії         1 Хорошун В.В.
2 Трактори 1 Хорошун В.В.
3 Інформаційні технології 18 Боровик Н.В.
4 Фізична культура Пака В.А.
5 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н.В.
6-7 С/г машини 10 Земляк М.В.
П’ятниця 1-2 ПДР         5 Пака В.А.
3-4 Трактори 1 Хорошун В.В.
5 Фізична культура Пака В.А.
6-7 ПДР 5 Пака В.А.

 

            

                         

Розклад уроків у групі № 35

Професія: Кухар; Кондитер

з 01.09. 2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Фізична культура Кулаков О. М.
2 Основи професійної етики 7 Пака В.А.
3-4 Українська  мова 3 Земляк Н. І.
5 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
6 Зарубіжна України 8 Бахорчук В.І.
7 Фізична культура Кулаков О. М.
Вівторок 1-2 Природничі науки 12 Волос Н.Г.
3 Фізична культура Кулаков О. М.
4 Українська  література 3 Земляк Н. І.
5 Українська  мова 3 Земляк Н. І.
6 Математика 16 Медвідь Г.С.
7-8 Захист України (МСП) 19 Боровик В.Г.
Середа 1 Українська мова         3 Земляк Н.І.
2 Природничі науки 12 Волос Н.Г.
3 Технології 18 Боровик Н.В.
4 Основи трудового законодавства 7 Марцинишен Д.А.
5 Всесвітня історія 14 Нестерук Н.Я.
6 Зарубіжна України 8 Бахорчук В.І.
7 Всесвітня історія         14 Нестерук Н.Я.
Четвер 1 Математика 16 Медвідь Г.С.
2 Технології 18 Боровик Н.В.
3-4 Українська  література 3 Земляк Н. І.
5 Математика 16 Медвідь Г.С.
6-7 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
П’ятниця 1 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
2 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
3-4 Природничі науки 12 Волос Н.Г.
5 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
6 Технології 18 Боровик Н.В.
7 Математика 16 Медвідь Г.С.

 

 

               

 

       

                         

 

                                                 Розклад уроків у групі № 31

Професія: Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2;

Водій автотранспортних засобів, категорія С

з 01. 09.2022  року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Вівторок 1 Українська мова 3 Земляк Н.І.
2 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
3 Фізична культура Ткачук Л. І.
4 ПДР 5 Повх О.Г.
5 Основи безпеки дорожнього руху і перша медична допомога 2 Гут І.Д.
6-7 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
 

Середа

1 ПДР 5 Повх О.Г.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
Четвер 1 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
2-3 Будова та експлуатація вантажного автомобіля 2 Гут І. Д.
4-5 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
5 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
6-7 ПДР 5 Повх О.Г.
8 СРСГСМ-3.2 10 Земляк М.В.
П’ятниця 1-2 Фізична культура Ткачук Л.І.
3 ПДР 5 Повх О.Г.
4 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
5 Всесвітня історія 14 Нестерук Н.Я.
6 ПДР 5 Повх О.Г.
7 Зарубіжна література 8 Бахорчук В.І.

 

                     

           

Розклад уроків у групі № 25

Професія: Кухар; Кондитер

з 01.09. 2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
2 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
3 Фізична культура Кулаков О. М.
4 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
5-6 Технологія приготування їжі 17 Труш І. І.
7 Організація виробництва та обслуговування 17 Труш І. І.
8 Захист України (МСП) 19 Боровик В.Г.
Вівторок 1 Всесвітня історія 15 Марцинишен Д.А.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Середа 1 Технологія приготування їжі 17 Труш І.І.
2 Українська література 3 Земляк Н.І.
3-4 Технологія приготування їжі 17 Труш І. І.
5 Фізіологія харчування 17 Труш І. І.
6 Устаткування підприємств харчування 17 Труш І.І.
7 Організація виробництва та обслуговування 17 Труш І.І.
Четвер 1 Фізична культура Кулаков О.М.
2 Математика 16 Медвідь Г.С.
3 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
4-5 Технологія приготування їжі 17 Труш І. І.
6 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
7 Українська мова 3 Земляк Н.І.
П’ятниця 1-2 Технологія приготування їжі 17 Труш І. І.
3 Облік, калькуляція, звітність 17 Труш І.І.
4 Гігієна та санітарія 17 Труш І,І.
5-6 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
6 Фізична культура Кулаков О. М.

 

 

 

                 

                                             Розклад уроків у групі № 1  

 

            Професія: Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2, В1;

                              Водій  автотранспортних засобів, категорія С;

                              Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування

 

                                                              з 01.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Будова та експлуатація вантажного автомобіля 2 Гут І.Д.
2-3 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
4-5 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
6 Фізична культура Пака В.А.
7 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
8 Фізична культура Пака В.А.
Вівторок 1 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
2 Виробниче навчання
3-4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Середа 1 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
2-3 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
4-5 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
6-7 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
Четвер 1 Основи безпеки дорожного руху і перша медична допомога 2 Гут І. Д.
2 Виробниче навчання
3-4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
П’ятниця 1 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.
2 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.
3 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.
4-5 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.
6 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.
7 Тр. В1-1 10 Земляк М.В.

 

       

                                                                       

Розклад уроків у групі № 21

 

                    Професія: Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

                    Тракторист-машиніст  с/г виробництва, категорія А1, А2;

                                 Водій автотранспортних засобів, категорія С

                                                                   з 01.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Зарубіжна література 9 Бахорчук В.І.
2 Інформатика 11 Дзера Н.А.
3-4 ПДР 2 Гут І.Д.
5 Інформатика 11 Дзера Н.А.
6 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
7 Українська література 3 Земляк Н.І.
Вівторок 1-2 Трактори 1 Хорошун В.В.
3 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
4 Всесвітня історія 15 Марцинишен Д.М.
5 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
6 ПДР 2 Гут І.Д.
7 Українська мова 3 Земляк Н.І.
Середа 1-2 Організація і технологія механізованих робіт 2 Гут І,Д,
3 ПДР 2 Гут І.Д.
4 Основи агрономії 1 Хорошун В.В.
5 Трактори 1 Хорошун В.В.
6 Фізична культура Ткачук Л. І.
7 Українська мова 3 Земляк Н.І.
Четвер 1 Природничі науки 11 Дзера Н. А.
2 С/г машини 10 Земляк М.В.
3 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
4-5 ПДР 2 Гут І.Д.
6 ПДР 2 Гут І.Д.
7 Технічне креслення 7 Пака В.А.
П’ятниця 1 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
2 Трактори 1 Хорошун В.В.
3 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
4-5 Фізична культура Ткачук Л. І.
6 Математика 16 Медвідь Г.С.
    7 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
     8 Технічне креслення 7 Пака В.А.

 

                     

 

                                                Розклад уроків у групі № 32

Професія: Електрозварник ручного зварювання;

    Коваль ручного кування;

                Водій автотранспортних засобів, категорія С

з  01.09. 2022 року

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Математика 13 Повх Л. М.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Вівторок 1 Математика 13 Повх Л. М.
2 Українська література 3 Земляк Н.І.
3 Українська мова 3 Земляк Н.І.
4 Природничі науки 11 Дзера Н. А.
5 Технологія та обладнання ковальських робіт 6 Повх О. Г.
6-7 Природничі науки 11 Дзера Н. А.
Середа 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
2 Фізична культура Ткачук Л.І.
3 Українська мова 3 Земляк Н.І.
4 Технології 18 Боровик Н.В.
5 Фізична культура Ткачук Л.І.
6 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
7-8 Зарубіжна література 8 Бахорчук В. І.
Четвер 1 Фізична культура Ткачук Л.І.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
П’ятниця 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
2 Історія України 14 Нестерук Н. Я.
3 Математика 13 Повх Л. М.
4 Технологія та обладнання ковальських робіт 6 Повх О. Г.
5 Технології 18 Боровик Н.В.
6 Всесвітня історія 14 Нестерук Н.Я.
7 Технологія та обладнання ковальських робіт 6 Повх О. Г.

 

             

Розклад уроків у групі № 31

 

з професії: : Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

                       тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2;

                     водій автотранспортних засобів, категорія С                                                                 

 

 

 

Виробнича практика терміном

з 15.09.2022 року по 03.10.2022 року (включно)

 

 

 

 

 

 

 

  

 

                                             Розклад уроків у групі № 1  

 

            Професія: Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2, В1;

                              Водій  автотранспортних засобів, категорія С;

                              Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування

 

                                                              з 19.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Будова та експлуатація вантажного автомобіля 2 Гут І.Д.
2-3 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
4-5 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
6 Фізична культура Пака В.А.
7 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
8 Фізична культура Пака В.А.
Вівторок 1 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
2 Виробниче навчання
3-4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Середа 1 Тр.В1-1 10 Земляк М.В.
2-3 Виробниче навчання
4-5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
Четвер 1 Основи безпеки дорожнього руху і перша медична допомога 2 Гут І. Д.
2 Виробниче навчання
3-4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
П’ятниця 1 Виробниче навчання
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4-5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання

 

       

       

                                                      Розклад уроків у групі   № 12-Г

 

Професія: Кравець

з 01.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Охорона праці 1 Улашкевич О.Є.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Вівторок 1 Основи галузевої економіки і підприємництва 1 Боровик Н.В.
2-3 Технологія виготовлення одягу 2 Щуцька О.В.
4-5 Обладнання швейного виробництва 2 Щуцька О.В.
6-7 Основи конструювання одягу 2 Щуцька О.В.
Середа 1 Фізична культура Загродський А.А.
2 Технологія виготовлення одягу 2 Щуцька О.В.
3 Основи електротехніки 2 Пака В.А.
4-5 Основи енергозбереження 2 Пака В.А.
6 Інформаційні технології 2 Пака В.А.
7 Професійна етика 2 Пака В.А.
Четвер 1 Обладнання швейного виробницва 2 Щуцька О.В.
2-3 Охорона праці 1 Улашкевич О.Є.
4 Онови трудового законодавства 1 Загродський А.В.
5-6 Онови трудового законодавства 1 Загродський А.В.
7 Матеріалознавство 1 Щуцька О.В.
8 Фізична культура Загродський А.В.
П’ятниця 1 Охорона праці 1 Улашкевич О.Є.
2 Основи креслення та спеціальне малювання 2 Щуцька О.В.
3-4 Технологія виготовлення одягу 2 Щуцька О.В.
5-6 Матеріалознавство 2 Щуцька О.В.
7 Обладнання швейного виробництва 2 Щуцька О.В.

    

                  

                 

 

 

             

                                                      Розклад уроків у групі  № 22-Г

 

Професія: Кравець

з 19.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1-2 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
3-4 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
5 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
6 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
7 Фізична культура Загродський А.В.
Вівторок 1 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4-5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
Середа 1 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання .
4-5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
Четвер 1
2-3 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
4-5 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
6 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
5 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
6 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
7 Фізична культура Загродський А.В.
П’ятниця 1 КРВ-4.2 2 Щуцька О.В.
2 Виробниче навчання
3-4 Виробниче навчання
5-6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання

    

                  

                     

 

 

     

                                                      Розклад уроків у групі  № 13-Г

 

Професія: Штукатур, лицювальник- плиточник

з 01.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
2 Фізична культура Загродський А.В.
3 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
4-5 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
6-7 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
Вівторок 1 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
2-3 Основи галузевої економіки екології та енергозбереження 3 Боровик Н.В.
4 Основи матеріалознавства 3 Загродський А.В.
5-6 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
Середа 1-2 Основи електротехніки 3 Пака В..А.
3 Фізична культура
4 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
5 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
6 Українське ділове мовлення 3 Улашкевич О.Є.
7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
8 Основи інформаційних технологій 3 Пака В.А.
Четвер 1 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
2 Основні відомості про будівництво 3 Загродський А.В.
3 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
4-5 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
6-7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
П’ятниця 1-2 Основи трудового законодавства 3 Загродський А.В.
3 Матеріалознавство 3 Загродський А.В.
4 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
5-6 Основи трудового законодавства 3 Загродський А.В.
7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.

    

                  

                     

            

                                                      Розклад уроків у групі  № 13-Г

 

Професія: Штукатур, лицювальник- плиточник

з 15.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
2 Фізична культура Загродський А.В.
3 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
4-5 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
6-7 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
Вівторок 1 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
2-3 Основи галузевої економіки екології та енергозбереження 3 Боровик Н.В.
4 Фізична культура Загродський А.В.
5 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
6-7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
Середа 1-2 Основи електротехніки 3 Пака В..А.
3 Фізична культура Загродський А.В.
4 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
5 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
6 Українське ділове мовлення 3 Улашкевич О.Є.
7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
8 Основи інформаційних технологій 3 Пака В.А.
Четвер 1 Основи трудового законодавства 3 Загродський А.В.
2 Основні відомості про будівництво 3 Загродський А.В.
3 Основи будівельного креслення 3 Загродський А.В.
4-5 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
6-7 Охорона праці 3 Улашкевич О.Є.
П’ятниця 1 Основи трудового законодавства 3 Загродський А.В.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5-6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання

    

                  

                     

                                                                 Розклад уроків у групі  № 13-Г

 

Професія: Штукатур, лицювальник- плиточник

з 22.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
2 Фізична культура Загродський А.В.
3 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
4-5 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
6-7 Захист України 3 Марцинишен Д.А.
Вівторок 1 Українське ділове мовлення 3 Улашкевич О.Є.
2-3 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
4 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
5 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
6-7 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
Середа 1-2 Основи електротехніки 3 Пака В.А.
3 Фізична культура Загродський А.В.
4 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
5 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
6 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
7 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
8 Основи інформаційних технологій 3 Пака В.А.
Четвер 1 ШТ-3(2-3).1 3 Загродський А.В.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4-5 Виробниче навчання
6-7 Виробниче навчання
П’ятниця 1 Основні відомості про будівництво 3 Загродський А.В.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5-6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання

    

                  

                     

          

Розклад уроків у групі № 21

 

                    Професія: Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

                    Тракторист-машиніст  с/г виробництва, категорія А1, А2;

                                 Водій автотранспортних засобів, категорія С

                                                                   з 22.09.2022 року

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Зарубіжна література 9 Бахорчук В.І.
2 Інформатика 11 Дзера Н.А.
3 ПДР 2 Гут І.Д.
4-5 С/г машини 10 Земляк М.В.
6 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
7 Українська література 3 Земляк Н.І.
Вівторок 1 Трактори 1 Хорошун В.В.
2 С/г машини 10 Земляк М.В.
3 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
4 Всесвітня історія 15 Марцинишен Д.М.
5 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
6 ПДР 2 Гут І.Д.
7 С/г машини 10 Земляк М.В.
Середа 1-2 Організація і технологія механізованих робіт 2 Гут І.Д.
3 ПДР 2 Гут І.Д.
4-5 Основи агрономії 1 Хорошун В.В.
6 Фізична культура Ткачук Л. І.
7 Українська мова 3 Земляк Н.І.
Четвер 1 Природничі науки 11 Дзера Н. А.
2-3 С/г машини 10 Земляк М.В.
4 Основи слюсарної справи 10 Земляк М.В.
5 Організація і технологія механізованих робіт 2 Гут І.Д.
6 ПДР 2 Гут І.Д.
7 ПДР 2 Гут І.Д.
П’ятниця 1 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
2 Трактори 1 Хорошун В.В.
3 Історія України 14 Нестерук Н.Я.
4-5 Фізична культура Ткачук Л. І.
6 Математика 16 Медвідь Г.С.
    7 Природничі науки 11 Дзера Н.А.
     8 Технічне креслення 7 Пака В.А.

 

                    

                                                      Розклад уроків у групі № 11

 

Професія: Слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування;

                       Тракторист-машиніст с/г виробництва, категорія А1, А2;

                     Водій автотранспортних засобів, категорія С                                                                 з 22.09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
2 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
3 Інформатика 11 Дзера Н. А.
4 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
5-6 Математика 16 Медвідь Г. С.
7 Українська мова 9 Байзан О.М.
Вівторок 1 Природничі науки 7 Пака В.А.
2 Фізична культура Ткачук Л. І.
3-4 Технічне креслення 7 Пака В.А.
5 Природничі науки 7 Пака В.А.
6 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д.А.
7 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
Середа 1 Фізична культура Ткачук Л.І.
2 Основи трудового законодавства 15 Марцинишен Д.А.
3-4 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
5 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
6-7 Українська  література 9 Байзан О.М.
8 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
Четвер 1 Природничі науки 7 Пака В.А.
2 Виробниче навчання
3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5 Виробниче навчання
6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
П’ятниця 1 Фізична культура Ткачук Л.І.
2 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
3 Природничі науки 7 Пака В.А.
4 Українська  література 9 Байзан О.М.
5 Основи електротехніки  і матеріалозбереження 12 Волос Н.Г.
6-7 Охорона праці 19 Боровик В.Г.

 

 

                      

                                            Розклад уроків у групі № 12

 

професія: Електрозварник ручного зварювання;

           Коваль ручного кування;                                          

Водій автотранспортних засобів, категорія С

з 22. 09.2022 р.

 

День № уроку Назва предмету

кабінету

П.І.Б викладача
Понеділок 1 Громадянська освіта 18 Боровик Н. В.
2 Основи матеріалознавства 6 Повх О.Г.
3 Математика 13 Повх Л.М.
4 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
5 Основи спецтехнології 6 Повх О.Г.
6 Природничі науки 7 Пака В.А.
7 Інформатика 11 Дзера Н.А.
Вівторок 1 Іноземна мова 8 Валентюк Н.П.
2-3 Виробниче навчання
4 Виробниче навчання
5-6 Виробниче навчання
7 Виробниче навчання
Середа 1 Основи спецтехнології 6 Повх О.Г.
2 Основи спецтехнології 6 Повх О.Г.
3 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
4 Іноземна мова 8 Валентюк Н. П.
5 Українська  література 9 Байзан О.М.
6 Основи електротехніки і промислової електроніки 12 Волос Н,Г.
7 Захист України 15 Марцинишен Д.А.
Четвер 1 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н.В.
2 Фізична культура Ткачук Л. І.
3 Технічне креслення 7 Пака В.А.
4 Інформатика 11 Дзера Н.А.
5 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
6 Природничі науки 7 Пака В.А.
7 Фізична культура Ткачук Л. І.
П’ятниця 1 Математика 13 Повх Л.М.
2 Основи галузевої економіки 18 Боровик Н. В.
3 Охорона праці 19 Боровик В.Г.
4 Природничі науки 7 Пака В.А.
5 Українська  література 9 Байзан О.М.
6 Фізична культура Ткачук Л. І.
7 Українська  мова 9 Байзан О.М.