Атестація – це можливість для кожного педагога підтвердити свій професійний рівень, поділитися досвідом. Вона сприяє підвищенню якості освіти та розвитку закладу вцілому.
28 березня у ДНЗ “Лісоводський ПАЛ” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Цьогоріч проходили атестацію 17 ІПП.
Під час засідання атестаційної комісії педагоги презентували результати професійної діяльності за міжатестаційний період.
Дякуємо усім за працю, самовідданість і прагнення до професійного росту!
