23 травня в Україні відзначають День Героїв.
Саме сьогодні відбулося відкриття Стелли пам’яті загиблим ГЕРОЯМ-односельчанам, до якого долучився і колектив ДНЗ “Лісоводський ПАЛ”.
Цей день присвячений кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України.
Нехай на нашій землі, освяченій кров’ю Героїв, якнайшвидше запанує мир і злагода. Зичимо добра й злагоди кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави! Все буде, Україна!
