У ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» відбулися товариські зустрічі з футболу та баскетболу серед дівчат та юнаків.
До нас завітали команди Лісоводського та Сатанівського ліцею, аби у дружній атмосфері позмагатися, перевірити свої сили та отримати справжнє задоволення від гри.
Такі зустрічі — це не лише спортивний азарт, а й чудова нагода для спілкування, зміцнення дружніх стосунків між навчальними закладами та популяризації здорового способу життя 
Дякуємо всім учасникам за яскраві емоції, чесну гру та командний дух! 
