30 квітня 2025 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» відбувся обласний семінар викладачів природничих наук ЗПО на тему: «Формування екологічної компетентності учнів ЗПО: сучасні підходи та інноваційні практики».
Захід розпочався з вітального слова директора ліцею Сергія Романчука та виступу здобувачів освіти, які презентували діяльність Центру екологічної освіти.
У
Особливу зацікавленість учасників викликав екологічний квест «Екостежка», який провела Наталія Дзера — керівник Центру екологічної освіти ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей». Під час квесту викладачі не лише закріпили знання з охорони довкілля, а й у захопливій ігровій формі продемонстрували командну взаємодію, екологічне мислення, креативність та практичні навички. Такий формат роботи був високо оцінений усіма присутніми.
Окремим етапом семінару стало відвідування Городоцького краєзнавчого музею (G-MUSEUM), який є важливим простором для інтеграції природничих знань, екологічної освіти та національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Під час екскурсії учасники ознайомилися з експозиціями природничого, історичного та етнографічного спрямування, що дозволило наочно побачити можливості міждисциплінарної інтеграції та використання музейного середовища як освітнього ресурсу.
Семінар об’єднав не лише викладачів, а й однодумців, які переконані: екологічна освіта — важливий крок до формування свідомого громадянина та збереження довкілля для наступних поколінь.

Від admin

Translate »