Щиро вітаємо здобувачів освіти нашого ліцею: Божик Ангеліну, Зюбрій Аллу, Леньгу Оксану, Лісовика Артема, Ластовецького Геннадія, які здобули перемогу в обласному конкурсі учнівських STEM- проєктів «Наука в моїх руках» з природничо-математичних дисциплін серед учнів ЗП(ПТ)О та нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Їх еко STEM- проєкт «Лелеки ПЕРЕМОГИ» став своєрідним провідником у завташній день України та сильним мотиваційним посилом для усіх, хто вважає себе істинним українцем: «Ми щиро мріємо разом з усіма українцями, щоб швидше закінчилась війна, щоб екосистема України загоїла свої рани, відродилась і надихнула на нове життя Лелек і все живе, що у ній є.

Бажаємо усім хай наші ЛЕЛЕКИ ПЕРЕМОГИ принесуть довгоочікувану Перемогу! Хай усі лелеки, у яких війна забрала житло, повернуться до нього, хай наші Лелеки-Захисники повернуться живими у свої домівки.

Хай прийде в Україну мир!

Хай стане Україна найкращою європейською державою.

Хай процвітає профтехосвіта, а у ній – МИ!

Все буде Україна!»

 

Від admin

Translate »