У лютому цього року наш навчальний заклад долучився до благодійної акції “З теплом у серці” на підтримку ЗСУ. Здобувачі освіти та працівники нашого закладу прийняли участь у цій акції, виготовляючи солодощі. Наші солодкі вироби були передані волонтерам, які надають підтримку бійцям в зоні бойових дій. Ця акція відбулася в рамках ініціативи здобувачів освіти та працівників нашого закладу. Ми сподіваємось ця акція не лише додасть солодощів у життя наших військових, але і піднесе їх бойовий дух та надасть підтримку.
