Сьогодні наш ліцей прощався із своїми випускниками. Зі стін ліцею вирушили в доросле життя  58 наших випускників.

Дуже швидко пролетіли роки навчання у ліцеї.

Це були роки наполегливої праці, досягнень і роки насолоди від спілкування з викладачами, майстрами в/н та одногрупниками. Позаду найбезтурботніші ліцейні роки успіху і перемоги.

З вітальним словом до випускників звернувся керівник Сергій Петрович Романчук.

Схиляємо голови перед тими, хто пожертвував своїм життям заради Перемоги над російським агресором, захоплюємся їх мужністю та героїзмом. Будьте гідні їх пам’яті.

Тож, будьте щасливі, впевнено ідіть своїми стежинами! У колі дружньої ліцейної родини це свято зібрало, лунали вітання, щирі побажання та життєві настанови для наших випускників.

Сподіваємось, що у наших випускників буде щаслива доля під мирним українським небом!!!💛💙

Від admin

Translate »