«Учительське щастя?!.»
Яке воно? – з’ясовували учасники театру мініатюр «ВИЩЕ НЕБА» під час методичних посиденьок з нагоди Дня вчителя. Для педагога – це коли тебе чекають, і не грають ролі, а є щирими, справжніми. Учнівські пустощі, неорганізованість, і навіть хитрі маленькі симуляції – це теж учительське щастя. Воно у щирих серцях вихованців, у їх добрих словах і маленьких досягненнях.
P.S. від учасників театру мініатюр «ВИЩЕ НЕБА»: «Дорогі ПЕДАГОГИ! Хай ваше «учительське щастя» множиться у ваших учнях, пополяризується у ваших методиках, і вкотре доводить усім: «Педагог, Учитель – це не професія, це покликання, яке дане тим, кого Бог торкнувся рукою».