Сьогодні річниця подій, які назавжди закарбувалися в нашій пам’яті. День, коли кожен з нас відчув біль, страх, але й незламну силу нашого народу. Ми згадуємо всіх, хто став на захист України, хто втратив рідних, хто продовжує боротися за нашу свободу.
Українці – це мужність, єдність і нескореність. Ми навчилися допомагати один одному, підтримувати, творити навіть у найтемніші часи.
Сьогодні – день пам’яті, день вдячності, день віри в перемогу. Ми не забудемо. Ми не пробачимо. Ми вистоїмо.
Слава Україні! Героям слава!
